Trullo Amato With Exclusive Pool Villa

Via Delle Cave, Appio Latino, Rom, Italien - Vis på kortet

Trullo Amato With Exclusive Pool Villa kan prale af en førsteklasses beliggenhed tæt på Largo dei Colli Albani.

Placering

Stedet ligger i Rahlstedt område, 4 km fra Victor Emanuel og 4,1 km fra Marcellus-teatret. Centrum for Rom kan man nå inden for 5 km. Ølpub H5zero1 kan nås på 5 minutter. Populære seværdigheder i nærheden af Trullo Amato With Exclusive Pool Villa omfatter Verzückung der Heiligen Theresa.

Værelser

Denne indkvartering har også 2 badeværelser.

Mad & Drikkevarer

Måltider kan fremstilles i et fuldt udstyret køkken udstyret med et køleskab, en brødrister og en ovn. Appia/Cantu busstoppested ligger 300 meter væk, og Colli Albani Parco Appia Antica metrostationen ligger inden for 5-minutters gang afstand.

Hvorfor vælge Trullo Amato With Exclusive Pool Villa Rom?

Vælg værelse

Vigtigste faciliteter

  • Børnevenlig

  • Kæledyr

General
  • Børnevenlig
  • Kæledyr

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

For børn

  • Tremmesenge/vugger

Fritid

  • Have
  • Grillfaciliteter

På værelser

  • Havemøbler

Kæledyr

  • Kæledyr tilladt

Vigtig information

Indtjekning:
fra 15:00 indtil 23:59
Udtjekning:
indtil 10:00
Licensnr.IT074005C200042794

Hvornår bliver du?

Fra USD 418 per nat
Indtjekning 3 Aug 2026
Udtjekning 4 Aug 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af Trullo Amato With Exclusive Pool Villa Rom

Beliggenhed af Trullo Amato With Exclusive Pool Villa Rom

Via Delle Cave, Appio Latino, Rom, Italien

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om Trullo Amato With Exclusive Pool Villa Rom

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Rom

    Find your perfect hotel stay today

    Populære hoteller over hele verden

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 418 per nat
    Indtjekning 3 Aug 2026
    Udtjekning 4 Aug 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    3 Aug 2026
    4 Aug 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Tak for din besked. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    Trullo Amato With Exclusive Pool
    Indtjekning:
    fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning:
    indtil 10:00
    Licensnr.IT074005C200042794